Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Stepowienie naszego kraju jest faktem. Dlatego w obecnej sytuacji każda kropla wody jest na wagę złota. Pozyskiwanie i zagospodarowanie wody deszczowej staje się więc jedynym rozsądnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o podlewanie roślin w gospodarstwie rolnym, w ogrodzie, a nawet na tarasach czy balkonach.

Nasz sklep internetowy oferuje nowoczesne pojemniki na deszczówkę, które pozwalają zbierać wodę opadową z rynny czy z dachu. To niedrogie rozwiązanie, które pomaga chronić środowisko naturalne, ale także daje realne oszczędności na rachunkach za wodę. Zobacz, jakie produkty mamy w ofercie i wybierz zbiornik na wodę deszczową najlepszy dla siebie.

Pojemniki na deszczówkę - zbiorniki na wodę deszczową

Zbiorniki na wodę deszczową do przydomowej retencji

Zapas wody opadowej znajdujący się na powierzchni ziemi powinien być zagospodarowywany. Takie działanie to retencja, czyli magazynowanie wody deszczowej w specjalnych zbiornikach. Woda może być później wykorzystywana, nie tylko do podlewania upraw czy roślin ozdobnych, ale także do mycia samochodów, maszyn, podjazdu czy do spłukiwania wody w toalecie.

Deszczówka ma szereg walorów. Jest mikrobiologicznie względnie czysta, nadaje się do wielu zastosowań, nie jest chlorowana. Jest dostępna za darmo. W zasadzie zbieranie wód deszczowych z rynien powinien stać się oczywistą decyzją dla każdego.

Instalacja do zbierania deszczówki nie jest skomplikowana. W najprostszej wersji zbiornik naziemny można ustawić bezpośrednio przy ścianie budynku, by odbierał wodę opadową wprost z rynny. Bardziej rozbudowane systemy zagospodarowania wody deszczowej mogą być wyposażone w rury do odprowadzania wody lub podłączone do systemów nawadniających bądź do domowej instalacji wod-kan, dzięki czemu woda samoistnie krąży w zamkniętym obiegu.

Systemy zbierania wody deszczowej - nasza oferta

Oferowane przez nas rozwiązania to nowoczesne zbiorniki na wodę opadową, które umożliwiają łapanie i gromadzenie deszczówki bezpośrednio z rynny. Pojemniki do zbierania deszczówki są wykonane z estetycznego tworzywa sztucznego, które jest odporne na oddziaływanie czynników atmosferycznych. Doskonale wkomponowują się w wygląd ogrodu.

Pojemniki na deszczówkę są dostępne w różnych rozmiarach oraz w dwóch kolorach. Dzięki temu odzyskiwanie deszczówki z rynny możliwe jest w każdych warunkach. Produkty umożliwiające zagospodarowanie wody opadowej są dostępne wraz z wszelkimi akcesoriami umożliwiającymi stworzenie kompletnego systemu zbierania wody deszczowej.

Zbiorniki na wodę opadową - ceny

Cena za zbiornik na wodę deszczówkę to koszt około kilkuset złotych. Jest to wydatek niski w stosunku do korzyści, jakie można osiągnąć poprzez magazynowanie deszczówki. Wykorzystując wodę z opadów, oszczędza się nawet do 50% opłat za wodę wodociągową.

Staramy się, by w naszym sklepie internetowym były atrakcyjne. Dodatkowo, zapewniamy bezpłatną dostawę przy zamówieniach od 300 złotych.

Gdzie kupić pojemniki na deszczówkę - sklep ogrod8.pl

Nasz sklep internetowy oferuje wysokiej jakości pojemniki na wodę deszczową. Zależy nam na świadomych decyzjach Klientów, dlatego dzielimy się wiedzą na temat wykorzystywania produktów. W zakładce Blog można znaleźć szereg wskazówek dotyczących zbierania deszczówki oraz pojemników na wodę opadową dostępnych w naszej ofercie. Chcesz wiedzieć, jaki systemy odprowadzenia wody deszczowej będzie najlepszy dla Ciebie - skontaktuj się z nami, a z przyjemnością doradzimy.

W czasach, gdy kurczą się zasoby wód gruntowych, a każda kropla wody jest cenna - zarówno dosłownie, jak i w przenośni, pojemnik na wodę deszczową to dobry krok w kierunku oszczędzania pieniędzy i zasobów naturalnych. Małe czyny mogą dać wielki efekt. Przekonaj się o tym, zamów zbiornik i zacznij używać deszczówki w swoim gospodarstwie domowym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl